Çin’de Dil Okulu

Çince dünyada en fazla konuşulan dildir.Yabancı bir dili , o dilin konuşulduğu coğrafyada öğrenmek gerekir düşüncesinden yola çıkarak Çinceyi  Çin’de öğrenmek, çin kültürünü tanımak, Çince dil eğitimi için oldukça önemlidir.

Çin ekonomisinin  büyümesi ile birlikte Çin’de Dil Kursu  özellikle dış ticaret alanlarında çalışmak isteyen ve bu alanda kariyer planlayan öğrenciler bakımından oldukça popüler hale gelmiştir Çinde dil eğitimi vermek amacı ile Çin’de birçok dil okulu kurulmuştur. Çin^’de Dil Okulu programlarında eğitim almak için öğrenciler özellikle Eğitim ve Ticaret şehri olan Şangay’ı tercih etmektedirler. 

Çin Shanghai şehrinde 10 Ay Süreli (Akademik Sene ) Hazırlık Sınıfı 4500$ Herşey Dahil ! 

Dahil Olanlar 

1 Akademik Sene Çince Eğitim Hazırlık Sınıfı Ücreti 

1 Sene Özel Sağlık Sigortası 

Danışmanlık

Üniversiteden kabul belgesi çıkartılması ve kargo ile getirtilmesi

Gidiş Öğrenci Vizesi alınımı ve Gidiş Vize Ücreti 

Üniversite ön kayıt işlemleri 

Shanghai’de havalimanı karşılaması

Üniversite ve yurt kayıt işlemleri 

Shanghai de 2 Gün süreli oryatasyon

Son Başvuru : 15 Haziran

Başlangıç : 1 Eylül 

Çin Eğitim ve Ticaret Başkenti Shangai :

Çin’de Dil Eğitimi

17 milyondan fazla nüfusu ile shangai Çin’in Eğitim ve Ticaret ve alışveriş başkenti olarak anılmaktadır. shagai şehri yangtze deltası üzerinde 19. yüzyılın başlarında kurulmuştur. Şehirde 3100 den falza gökdelen bulunmakta olup , halk arasında gökdelenler ve ışıklar şehri olarakta anılmanktadır. shangai sehri çince öğrenmenin yanısıra sizlere unutulmayacak bir deneyim ve kültür gezisi vaadetmektedir.Çin’de dil Eğitimi programları temsilciliğini yaptığımız shangai devlet üniversiteleri bünyesinde düzenlenmekte olup , Çin’de Eğitim devlet destekli olduğu için oldukça ekonomiktir.

Çinde Çince Dil Kursu

Çinde Çince dil kursu Çin dilinde Latin alfabesinin dışında bir alfabe kullanılmaktadır. Çine giden öğrenciler , Özellikle Çin’de yaşayarak ve 1 sene Çince Eğitim alarak bu dile hakim olmakta ve Etkili bir biçimde konuşabilmektedir..Çin’de en çok tercih edilen programlar; Genel Çince, Yoğun Çince, İş için Çince, Birebir özel ders Çince .

Çinde Dil Kursu Fiyatları 

Çinde shanghai şehrinde 10 Ay Süreli Dil Kursu Herşey Dahil 4500$

Çinde Dil Kursu fiyatları na Eğitim + Danışmanlık + ve Uçak Bileti (tek yön gidiş )  + Havalimanı karşılaması + Yurt ve Üniversite kayıt işlemleri Dahildir. Çince öğrenmek için 1 akademik sene (9-10 Ay) süreli programlar çinde temsilciliğini yaptığımız devlet üniversiteleri bünyesinde açılmaktadır. 1 sene çinde yaşayarak ve eğitim alarak etkili bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Çinde Dil Okulu Kayıt Dönemleri 

Çinde Dil Eğitimi Akademik sene dil kursu başlangıç dönemi Eylül ve Mart Aylarıdır.  Eyül  ayında başlayan hazırlık sınıflarının Kayıtları Agustos Ayında yapılmaktadır.  Mart Ayında başlayan hazırlık sınıfı kayıtları şubat ayında yapılmaktadır.

Çin’de Öğrenci Yurtları 

Çin’deki Üniversiteler in öğrenci yurt odaları genellikle kampüs içerisinde yada kampüslere yakın konuşlanmıştır. Öğrenciler ortak kullanım mutfaklarda kendi yemeklerini hazırlayabilir ve yurdun çamaşırhanesinde yıkama ve kurulama hizmetlerinden yararlanabilirler.Yurtların çevresinde çok sayıda sosyal olanaklar bulunmaktadır. Shangai de bulunan üniversitelerin yurt fiyatları değişkenlik göstermekte olup , fiyatları etkileyen farktörler şunlardır :

1. Yurt ve Odanın konforu 

2. Odada kalan kişi sayısı 

3. Yurt odası için yapılan ödeme planı

Örneğin ;  Shanghai şehrinde 2 kişilik konforlu bir yurt seçtiğinizde ve ödemeyi aylık periyotlarla yaptığınızda  Aylık 1 kişi : 200$ – 250$ arasında değişmektedir . Ödemeyi Senelik peşin yaparılırsa yaklaşık %25 oranında indirim yapılmaktadır

Call Now ButtonBilgi isteyin