UKRAYNA’DA DİL OKULU

Ukrayna’da 2 Ay Süreli Rusça Dil Kursları 

Ukrayna’da Rusça Dil Kursları  2 Ay Sürelidir .  Yaz dönemlerinde düzenlenmektedir . 5 Temmuz Başlangıç – 5 Eylül Bitiş tarihleridir . Devlet Üniversitesi bünyesinde düzenlenmekte olup 180 saat eğitim kapsamaktadır.  Ukrayna’da yazokulu detaylı bilgi için katalogumuzu cihazınıza indirebilirsiniz.

Ukrayna’da 10 Ay Süreli  Rusça Dil Kursları 

Ukrayna’da Uzun dönem Rusça kursu programları Üniversitelerin hazırlık sınıflarıdır. 9-10 ay süreli olup hersene Ekim – Kasım – Aralık – Ocak – Şubat ve Mart aylarında başlamaktadır. Hazırlık sınıflarında Öğrenciler haftada 28-30 saat ders görmekte olup ileri derecede rusça öğrenmek isteyenler için idealdir

Ukrayna Dil Okulu

Ukrayna’da Dil Okulu programları ANT danışmanlık firmamız tarafından devlet üniversiteleri bünyelerinde herşey dahil rusça kursu programları olarak düzenlenmektedir.

Ukraynada dil okulları , en çok iki şehirde yoğunlaşmıştır. Bunlardan ilki gerçek bir tarihi müze niteliğinde olan Ukraynanın eski başkenti Harkov şehri dir.

Ukrayna ilk 1000de Üniversiteler

Ukrayna Öğrenci Şehri Harkov

Ukraynada rusça öğrenmek hem çok kolay hemde eğlenceli . Ukrayna harkov şehrinde Birçok tarihi müzesi , parkları ile ünlü harkov şehri Özgürlük meydanı  ve birbirinden ünlü eğlence klüpleri ile Harkov şehri , Ukraynada eğitim alırken sizler tarafından keşfedilmeyi bekliyor.

KHarkov Şehri 2.5 milyon nüfusu ile Avrupaya açılan kapı fikri ile kurulmuştur ve ukraynaya 11 sene başkentlik yapmıştır. Geniş meydanları ve bulvarları , Nehirleri bulunmaktadır. Şehirin her noktasına Metro ağı ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

UKRAYNADA VİZE – ÇALIŞMA VE SİGORTA 

Ukrayna dil kursuna öğrenci olarak gideceklerin sağlık sigortası yaptırmaları zorunludur. Ukraynada dil eğitimi alacak öğrenciler için ANT Danışmanlık Üniversiteden kabul yazısı getirtmekte Öğrenci vizesi ve sağlık sigortalarını yaptırmaktadır.Ukraynada Öğrencilerin yasal olarak çalışma izinleri yoktur.

Call Now ButtonBilgi isteyin